Sprzedaj

JEDNA PEWNA DROGA DO UZYSKANIA SZYBKIEJ GOTÓWKI ZE SPRZEDAŻY LAPTOPA LUB TABLETA

 

 1. WYPEŁNIJ FORMULARZ SPRZEDAŻY

Wypełnij formularz zgodnie z danymi rzeczywistymi. Jeśli wcześniej otrzymałeś wycenę, wystarczy, że wpiszesz jej numer i podasz dane konta. Jeśli wcześniej nie otrzymałeś wyceny wypełnij wszystkie pola a odeślemy zwrotnie wycenę po której zdecydujesz czy chcesz sprzedać nam swój sprzęt. 

 

 
tak nie, chcę teraz wycenić swój sprzęt
samodzielniePaństwa kurierem - DHL
 

 

 

 2.  POBIERZ, WYPEŁNIJ I WYDRUKUJ UMOWĘ - TUTAJ

Po wypełnieniu formularza i zadowalającej wycenie, pobierz, wypełnij i w dwóch egzemplarzach wydrukuj umowę kupna - sprzedaży (konieczne wpisanie jest numeru dowódu osobistego oraz podanie pełnego modelu laptopa). Obie umowy należy podpisać i załączyć do kartona ze sprzętem. JAK ZAPAKOWAĆ PRZESYŁKĘ?

 

3. ZAMÓW KURIERA LUB WYŚLIJ URZĄDZENIE SAMODZIELNIE

 

Na formularzu sprzedaży wybierają Państwo wysyłkę samodzielną lub podają orientacyjne godziny przyjazdu kuriera DHL. Kurierzy firmy DHL odbierają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Kurier pojawi się listem przewozowym, który należy wypełnić zgodnie ze wskazówkami na liście przewozowym. Przesyłka jest bezpłatna*.

 

                          * w przypadku, kiedy sprzęt okaże się niezgodny z opisem koszt przesyłki w obie strony ponosi sprzedający.

 

Kiedy odbierzemy sprzęt sprawdzamy go pod kątem technicznym. Sprawdzenie techniczne sprzętu obejmuje:
- test procesora - sprawdzanie czy nie osiąga krytycznych temperatur
- test dysku twardego HDD - sprawdzanie czy nie ma bad sectorów ani błędów logicznych
- test karty graficznej - sprawdzanie czy nie osiąga krytycznych temperatur
- test matrycy - sprawdzenie czy nie posiada bad pixeli , sub pixeli ani plam

 

a także test klawiatury - czy wszystkie klawisze działają, napędu CD , CDRW , DVD , DVDRW, portów USB , gniazd zasilania, słuchawkowych ,mikrofonowych i czytników kart.

4. ODBIERZ PRZELEW - SPRAWDŹ CZY OTRZYMAŁEŚ

Po otrzymaniu przesyłki, niezwłocznie sprawdzamy stan sprzętu. Jeśli jest zgodny z opisem to w ciągu 48h otrzymujesz przelew na konto. 

*W przypadku niezgodności w opisie lub w przypadku wykrycia innych usterek kontaktujemy się Państwem. Możemy ustalić nową cenę lub odesłać sprzęt na Państwa koszt. Pokrywają wtedy Państwo koszt przesyłki w obie strony.